facebook pix

Szkoły policealne Poznań - postaw na praktyczną wiedzę

 

 

Szkoła Policealna w Poznaniu - GoWork.pl

Zobacz jak uczymy!

  

 

Szkoła Policealna Poznań:

Chcesz zdobyć doświadczenie, nie tracąc czasu na studia? Od dłuższego czasu zastanawiasz się, jaki zawód wybrać? Nasza szkoła policealna w Poznaniu daje możliwość wyboru jednej z kilkudziesięciu atrakcyjnych profesji, takich jak specjalista do spraw usług fryzjerskich, technik masażysta, technik farmaceutyczny czy asystentka stomatologiczna. Kładziemy nacisk przede wszystkim na zajęcia praktyczne, by nasi kursanci mogli stać się specjalistami w wybranej branży. Nowoczesne kierunki i wykwalifikowana kadra nauczycielska Nasze szkoły policealne mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, nowoczesnymi kierunkami, a także wykwalifikowaną kadrą nauczycielską. Umożliwiamy zdobycie doświadczenia w krótkim czasie – w ofercie przeważają kursy roczne oraz dwuletnie.

Atutem naszych szkół policealnych jest także możliwość kształcenia się na kierunkach bezpłatnych, których kursanci zwolnieni są z opłat za wpisowe czy indeks. Wykładowcy, którzy współpracują z naszymi szkołami policealnymi, posiadają ogromną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki czemu prowadzone zajęcia pozwalają wszystkim słuchaczom zdobyć szereg umiejętności przydatnych w określonych zawodach. Do szkoły policealnej w mieście Poznań zapraszamy wszystkie osoby z województwa wielkopolskiego,które pragną zyskać nowe kwalifikacje i dostosować się do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Sprawdź nas i przyjdź na dni otwarte szkoły policealnej GoWork w Poznaniu! Wybierz kierunek na miarę swoich indywidualnych oczekiwań!

Odwiedź Nas
Szkoła Policealna GoWork.pl
ul. Święty Marcin 66/72
61-807 Poznań
Godziny pracy Sekretariatu:
pn. - pt. 8.00 - 18.00
sob. 8.00 - 14.00


Skontaktuj się z Nami
(61) 818 28 14
784 940 938
796 898 761

szkola.poznan@gowork.pl

Przyszłościowe kierunki w najniższej cenie!

Dlaczego warto postawić na naukę w Szkole Policealnej i zdobyć tytuł technika? Przede wszystkim jest to gwarancja dobrej pracy. Zdobędziesz wykształcenie w krótkim czasie oszczędzając również pieniądze. Certyfikat potwierdzający umiejętności oraz wybrany zawód zdobędziesz w ciągu roku lub dwóch lat nauki. Proponujemy najniższe czesne, szczególnie na kierunkach: asystentka stomatologiczna, technik masażysta, technik farmaceutyczny, specjalista ds. usług fryzjerskich oraz ostatnio bardzo popularny – technik usług kosmetycznych. W naszej ofercie znajdują się również kierunki w 100% bezpłatne. Nie ma w nich opłat za wpisowe, indeks czy innych ukrytych kosztów.

Asystentka stomatologiczna Poznań

Asystentka stomatologiczna jest nieodzownym członkiem zespołu stomatologicznego. Zadania zawodowe asystentki w Polsce dotyczą głównie: asystowania lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów profilaktycznych.

Technik Masażysta Poznań

Masażysta to osoba, która wykonuje masaż leczniczy, sportowy, kosmetyczny zgodnie z wymogami wiedzy medycznej, w celu uzupełnienia zabiegów fizykalnych i usprawniających.

Technik usług kosmetycznych Poznań

Technik Usług Kosmetycznych. Nie tylko przywróci zdrowy, promienny wygląd, przekaże niezbędne porady, ale przede wszystkim pomoże odzyskać pewność siebie.

Specjalista ds. usług fryzjerskich Poznań

Specjalista ds. usług fryzjerskich sprzedaje usługi fryzjerskie. Do usług fryzjerskich należy wykonywanie zabiegów fryzjerskich, czyli wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych włosów, strzyżenie włosów, formowanie fryzur i ondulowanie oraz zmiana koloru włosów.

Instruktor fitness

Instruktorem fitness może zostać każdy, kto uwielbia ćwiczyć, ma dobrą kondycję, a także wygimnastykowane ciało. Bardzo istotne są też umiejętności interpersonalne – w pracy instruktora fitness chodzi  o to, by przekazać swoją wiedzę innym. 

Technik BHP

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy sporządza bieżące i okresowe analizy stanu bhp w zakładzie pracy, rozwiązuje bieżące problemy techniczne i organizacyjne związane z bhp w skali zakładu pracy i w odniesieniu do stanowisk pracy. 

Wykwalifikowana kadra

Nasi wykładowcy współpracują z nami od lat, posiadają nie tylko ogromną wiedzę teoretyczną, ale również praktyczną. Mają do czynienia ze swoją branżą na co dzień w pracy przez co każde ćwiczenia stają się realnym odzwierciedleniem przyszłych obowiązków. Nie szkolimy naszych słuchaczy tylko na dobrych absolwentów, ale przede wszystkim na wartościowych pracowników, którzy nie będą mieli problemu z zatrudnieniem. Na bieżąco śledzimy zmiany jakie zachodzą na rynku pracy i dodajemy do naszej oferty przyszłościowe kierunki.

Jeśli chcesz nas sprawdzić, zapraszamy na dni otwarte Szkoły Policealnej w Poznaniu. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kierunek dla siebie!

 

SALA LICZBA MIEJSC SPRZĘT
ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ (klimatyzowana) 6 Asystory stomatologiczne
Wstrząsarka
Myjka ultradźwiękowa
Lupa
ZESTAWY:
Zestawy do zarabiania materiału stomatologicznego
Zestawy do leczenia zachowawczego
Zestawy do leczenia endodontycznego
Zestawy do leczenia periodontycznego
Zestawy do leczenia protetycznego
MASAŻOWA (klimatyzowana) 9 stołów masażowych Plansze anatomicznej budowy ciała człowieka
Wałki i półwałki
Kliny rehabilitacyjne
Krzesło do rehabilitacji
Model szkieletu ludzkiego
Środki ułatwiające i wspomagające masaż (kremy, oliwki)
Ciśnieniomierz
Projektor
KOSMETYCZNA (klimatyzowana) 8 foteli kosmetycznych Model skóry, włos, paznokieć
Lupy kosmetyczne
Lampy Solux
Urządzenia do galwanizacji, darsonwalizacji
Mikrodermabrazja
Parafiniarka
Urządzenia do peelingu kawitacyjnego
Podgrzewacze wosku w rolce
KOSMETYKI znanych firm
(Bielenda, Apis, Farmona, Ziaja PRO, Sephora, Paese, Glazel:
Kolorowe do wizażu
Pielegnacyjne
Antycellulitowe
Redukujące zmarszczki
Redukujące przebarwienia
Ultranawilżające
Kwasy
Tablica
Projektor
SALA MIĘKKA (klimatyzowana) 5 miejsc (stolik + krzesło) Projektor, tablica
SALA MIĘKKA (klimatyzowana) 20 miejsc Tablica, projektor
KOMPUTEROWA (klimatyzowana) 12 stanowisk komputerowych Laptopy, projektor, tablica
FRYZJERSKA (klimatyzowana) 6 stanowisk fryzjerskich Główki fryzjerskie, suszarki, lokówki, profesjonalne kosmetyli pielęgnacyjne i stylizacyjne

Formularz kontakowy - Poznań

Aktualności - Poznań

Poznań - 13 lipca Dzień Otwarty. 2015-07-10, Poznań

13 lipca DNI OTWARTE w Szkole Policealnej Gowork.pl w Poznaniu od 10:00  do 18:00 Jeśli masz pytanie, chcesz zobaczyć jak wygląda szko...

WARSZTATY MASAŻU - Poznań 2015-06-01, Poznań

Serdecznie zapraszamy na darmowe WARSZTATY MASAŻU  organizowane w szkole GoWork.pl w Poznaniu w dniu 12.06.2015 (piątek) od 10:00  do ...

WAŻNE - legitymacje szkolne 2015-05-28, Poznań

Szanowni Państwo,   Zapraszamy wszystkich słuchaczy Szkoły Policealnej GoWork.pl do sekretariatu Szkoły w terminie do dnia 14-06-2015 r w c...

Godziny pracy Szkoły w Poznaniu (maj) 2015-05-07, Poznań

Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że w maju 2015 sekretariat Szkoły czynny jest w godzinach 9:00 - 17:00.     Serdecznie zapr...